Programma

Slider
bestel abonnement of losse kaartenseizoen 2019-2020
dinsdag 18 februari 2020 Jerusalem Quartet

Mozart: Strijkkwartet in d, KV 421
Korngold: Strijkkwartet nr 2 in Es, op 26
Beethoven: Strijkkwartet nr 15 in a, op. 132
dinsdag 10 maart 2020 Van Baerle Trio

Beethoven: Pianotrio in D op. 70 nr 1, ‘Geister’
MacMillan: Fourteen little pictures
Saint-Saëns: Pianotrio nr 2 in e, op. 92

dinsdag 17 maart 2020
Finale van de Grote Kamermuziek Prijs


De finalisten van het jaarlijkse concours voor studerende of pas afgestudeerde klassieke ensembles van Codarts Rotterdam en het Koninklijk Conservatorium Den Haag.
Na de pauze volgt de uitslag van de vakjury en de publieksprijs.
dinsdag 14 april 2020 Cello-octet Amsterdam

Iannis Xenakis: Windungen
Philip Glass: Mishima
Mauricio Kagel: Motetten
Sofia Goebaidoelina: The dancing sun
Arvo Pärt: Silouan’s Song
Theo Loevendie: Mediterrenean dances

dinsdag 2 juni 2020 Lendvai Stringtrio


Röntgen: Strijktrio nr 10 in f (klik voor video)
Dohnányi: Serenade in C, op. 10
Strauss: Variationen über ein Bayerisches Volkslied
Tanejev: Strijktrio in Es, op. 31
afgelopen concerten

dinsdag 7 januari 2020 Ebonit Saxophone Quartet

Mozart: Strijkkwartet in C, KV 157
Mendelssohn: De Hebriden, op. 26, gearrangeerd door Ebonit Quartet
Debussy: Divertissement voor piano vierhandig, gearrangeerd door Ebonit Quartet
Janácek: In de mist, gearrangeerd door Ebonit Quartet
Richard Whalley: Refugees Welcome, gecomponeerd voor Ebonit Quartet
Jean Rivier: Grave et Presto

voorprogramma om 19u30:
Federico Altare (fluit), Bart Folkers (altviool) en Lisa de Bruycker (harp): Ravel en Debussy

klik hier voor toelichting


dinsdag 10 december 2019
Dudok Kwartet Amsterdam
m.m.v. Annelien van Wauwe, klarinet

Haydn: Strijkkwartet op. 20 nr 6
Ligeti: Strijkkwartet nr 2
Mozart: Klarinetkwintet in A, KV 581

voorprogramma om 19u30:
Hyrax Trio met delen uit pianotrio's van Arenski en Schnittke


klik hier voor toelichting
dinsdag 5 november 2019 Schumann Quartett

Mozart: Adagio en Fuga KV 546
Alban Berg: Lyrische Suite voor strijkkwartet
Grieg: Strijkkwartet nr 1 in g, op. 27

voorprogramma om 19u30:
Codarts Trombone Ensemble

klik hier voor toelichting

dinsdag 15 oktober 2019 Borodin Quartet

Schubert: Strijkkwartet nr 13 in a, D.804 ‘Rosamunde’
Sjostakovitsj: Strijkkwartet nr 15 in es, op. 144

voorprogramma om 19.30
Laurens Trio met Fazil Say en Antonín Dvořák (Dumky trio)

klik hier voor toelichting